Uncategorized

Meksikos Šalis Desertai-Kaip Padaryti Skanus Mango Pyragas

Leidžia face it, kūdikių dušai yra ne “Ponios tik” renginiai. Bet tai nereiškia, kad dušai taip pat negali būti įdomūs vyrams. Bet jūs turite būti atsargūs, ne panika juos išjungti prieš renginį net prasideda. Vienas dalykas, kad visi vyras dreads yra kai kurie iš tradicinių Moteriškas žaidimai, kurie gali būti žaidžiamas. Svarbu mesti kai kuriuos žaidimus mišinio viduje, nes jie taip pat patiks. Žemiau gali būti geriausi 5 kūdikių dušo žaidimai, kuriuos vyrai iš tikrųjų mėgsta žaisti.

Pyragai ir cupcakes yra geri skanėstai. Išskyrus jų saldus skonis kartu su daug skirtingų skonių, paprastas žvilgsnio tokių spalvingų skanėstų dažnai daro juos tikrai puikūs. Jei kepimas bus jūsų hobis, jūsų asmeninio pyrago dekoravimas daro juos ypač ypatingais. Mokymasis tai yra taip paprasta, kaip atsižvelgiant tortas dekoravimo kursus Bijola.

Be stiprinti reikalingus įgūdžius, kurie yra reikalingi, mama ir suinteresuoti asmenys taip pat turi įdėti pakankamai kapitalo ir pasirengti vienas kitas dalykų ar medžiagų, kad jiems reikia. Jie turi turėti sanitarinę darbo vietą, kurioje jie bus kepti ir papuošti savo pyragaičius. Visos jų medžiagos ir įranga taip pat turi atitikti standartus daugiausia dėl to, kad ji tikriausiai bus dalis jų investicijų taip pat. Jie turi būti tikri, kurie jie sugeba gerai valdyti savo verslą, ypač kai jie bus asmenys, kurie būtų kepimo ir dekoravimo savo pyragai taip pat.

Marcipanų rožės padarys bet kokį pyragą atrodyti įspūdingai. Šios valgomosios dekoracijos gali būti naudojamos sausainiams, pyragams, taip pat kitiems lediniams keptiems desertams. Naudokite gėlių formos pjaustytuvą, kad pagamintumėte marcipaną, tada apvyniokite marcipano diskus aplink kūgį. Už kiekvieną rosebudą paimkite tris lazdyno riešutų dydžio marcipano kamuoliukus, tada vieną du kartus didesnį. Padėkite juos tarp dviejų celofano lakštų. Roll didesnis Žiedlapis spirale tilptų aplink sudaro centrą su rožių. Padėkite mažesnius žiedlapius visame centre siūlėje. Leiskite rožėms šiek tiek išdžiūti prieš dėvėdami desertą.

Asmenys taip pat galėtų panaudoti kitų dekoratyvinių ingredientų be torto dekoracijas, kad jie gali pirkti. Jie gali būti kūrybingi su uogų gabaliukais ar riešutais, taip pat su valgomomis gėlėmis, grietine, žvakėmis, drizzled arba dusted šokoladu. Jie taip pat gali panaudoti irisas sruogų, sausiklis kokoso, džemai ir drebučiai per.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *