Uncategorized

Wskazówki do pielęgnacji litego drewna

Jeśli chcesz uzyskać wnętrza mieszkania upiększone, to musisz skupić się na wyglądzie drewna, aby zaznaczyć i zrobić tę różnicę. W dalszym ciągu obserwuje się wykorzystanie drewna do tworzenia podłóg domów, zwłaszcza w chłodnych miejscach, ponieważ temperatura drewna nie zwiększa się ani nie zmniejsza wraz z temperaturą atmosferyczną. Ale drewno nie tylko ma zastosowanie utylitarne. Jest to jeden z materiałów, który pozwala na naturalną atmosferę wewnątrz domu i poprawia atrakcyjność wnętrz jednocześnie. Z tego powodu wygląd drewna uznano za efekt elegancji i wdzięku wnętrza domu Styl Drzewa.

Jednak jedna mała wada posiadania podłogi z drewna może być dons off po pewnym czasie. Mimo, że podłoga może trwać przez całe życie, jej wykończenie może być martwe i złamane ze względu na nienależyte użytkowanie. To zużycie może być znacznie zauważone na piętrach znajdujących się w obszarach nieruchomości z wyższych odwiedzających.

Nie ma bez wątpienia głupie dla instalacji drewna nie wygląda świetnie, jednak koszty wraz z koniecznym wysiłku w konserwacji są dwa główne obawy. Ilekroć montowana jest drewniana podłoga, zadanie wymaga wykonania trzech kroków. Pierwszym krokiem mogłoby być usunięcie obecnej podłogi. Drugi etap wymaga zainstalowania tymczasowej podłogi, oprócz której montowane są drewniane deski. Będzie to powód, dla którego procedura telefonu komórkowego drewnianej podłogi zajmie trochę czasu. Drugim powodem będą koszty związane z położeniem drewna na ziemi.

Główną przyczyną sławy konstrukcji drewnianych podłóg jest to, że sprzeciwia się zewnętrznych czynników szkodliwych nadal silne podłogi będą powszechnie wykorzystywane, ponieważ są niedrogie, opłacalne i intensywnie wytrzymałe w tym samym czasie. Obie formy drewnianych podłóg są warte wydania pieniędzy i po prostu trzeba przeanalizować, który jest idealny dla Twoich potrzeb.

Odciąć pierwszy rząd desek na całej wybranej ścianie, zapewniając, że krawędź deski jest zwrócona w stronę ściany. Ten rząd jest następnie popychany o ścianę pozostawiając 10mm szczelinę. Luka ta zostanie następnie wypełniona w centrach 300 mm z odstępami 10 mm (Należy pamiętać, że jeśli ściana wyszła te odstępy Może 13 lub 14 lub 15 mm itp, ale nigdy poniżej 10 mm, to naprawdę ważne jest, aby rząd drewna był prosty, a nie ściana). Jesteś teraz w stanie położyć drugi rząd desek, zapewniając 10mm przerwy na końcach w rzędzie, slot rowek z drewna w języku pierwszego rzędu, stosując blok Pukanie i młotek. Korzystanie z podłogi jimmy, łom lub blok knocking, aby wcisnąć deski w Język i rowek z końcówką z deski Kontynuuj tę procedurę, używając odrobiny z jednego końca poprzedniej deski, aby rozpocząć następny rząd, aż podłoga jest wliczona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *